73. AEW All In predictions
MP3•Jakson koti
Manage episode 414205499 series 3570076
Sisällön tarjoaa Chaos, Nicolai Wachmann, Jonas Holm, Martin Sedolf og Christian Colombo, Nicolai Wachmann, Jonas Holm, Martin Sedolf, and Christian Colombo. Chaos, Nicolai Wachmann, Jonas Holm, Martin Sedolf og Christian Colombo, Nicolai Wachmann, Jonas Holm, Martin Sedolf, and Christian Colombo tai sen podcast-alustan kumppani lataa ja toimittaa kaiken podcast-sisällön, mukaan lukien jaksot, grafiikat ja podcast-kuvaukset. Jos uskot jonkun käyttävän tekijänoikeudella suojattua teostasi ilman lupaasi, voit seurata tässä https://fi.player.fm/legal kuvattua prosessia.
Så er Martin og Nicolai klar til at give jer deres predictions til dette show, inden de hopper på flyet mod London for at opleve showet live.
NB. Der tages forbehold for, hvad der er sket på Dynamite i nat.
Cardet bliver gennemgået i denne rækkefølge:
ROH World Tag Team Championship: Aussie Open (c) vs. MJF & Adam Cole (pre-show)
Real World Championship: CM Punk (c) vs. Samoa Joe
Coffin Match: Darby Allin & Sting vs. Swerve Strickland & AR Fox
Chris Jericho vs. Will Ospreay
Kenny Omega, Hangman Page, & Kota Ibushi vs. Konosuke Takeshita, “Switchblade” Jay White, & Juice Robinson
Stadium Stampede: Jon Moxley, Claudio Castagnoli, Wheeler Yuta, plus three roughnecks vs. Eddie Kingston, Orange Cassidy, Best Friends, & Lucha Bros
AEW World Tag Team Championship: FTR (c) vs. Young Bucks
AEW Women’s World Championship: Hikaru Shida (c) vs. Toni Storm vs. Saraya vs. Dr. Britt Baker DMD
AEW World Championship: MJF (c) vs. Adam Cole
Husk at følge os på de sociale medier:
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100087895791295
Instagram: https://www.instagram.com/the_wrestler_and_the_nerds/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCC-dinSNByx6DIdcZnfyQZQ
…
continue reading
NB. Der tages forbehold for, hvad der er sket på Dynamite i nat.
Cardet bliver gennemgået i denne rækkefølge:
ROH World Tag Team Championship: Aussie Open (c) vs. MJF & Adam Cole (pre-show)
Real World Championship: CM Punk (c) vs. Samoa Joe
Coffin Match: Darby Allin & Sting vs. Swerve Strickland & AR Fox
Chris Jericho vs. Will Ospreay
Kenny Omega, Hangman Page, & Kota Ibushi vs. Konosuke Takeshita, “Switchblade” Jay White, & Juice Robinson
Stadium Stampede: Jon Moxley, Claudio Castagnoli, Wheeler Yuta, plus three roughnecks vs. Eddie Kingston, Orange Cassidy, Best Friends, & Lucha Bros
AEW World Tag Team Championship: FTR (c) vs. Young Bucks
AEW Women’s World Championship: Hikaru Shida (c) vs. Toni Storm vs. Saraya vs. Dr. Britt Baker DMD
AEW World Championship: MJF (c) vs. Adam Cole
Husk at følge os på de sociale medier:
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100087895791295
Instagram: https://www.instagram.com/the_wrestler_and_the_nerds/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCC-dinSNByx6DIdcZnfyQZQ
79 jaksoa